Elektrokoloběžka INMOTION L6 - bílá Zobrazit v plné velikosti

Elektrokoloběžka INMOTION L6 - bílá

Skvělá volba pro snadnou a rychlou jízdu městem

Futuristickou koloběžka upoutá pozornost

Praktický společník na cestách do práce, do školy nebo při víkendovém odpočinku

Jednoduché složení během chvilky

Dojezd až 30 km

Maximální rychlost 25 km/h

8" kola a odpružení

Baterie 8Ah Li-ion, 48V

450W DC motor

Integrovaný displej

Tempomat

Více informací

0704

19 890 Kč

doprava zdarma

Elektrokoloběžka INMOTION L6 - bílá    PRODUKTOVÉ VIDEO

Více informací:

Buďte styloví a flexibilní! Rychlá jízda městem nikdy nebyla tak snadná. Za necelých dvacet tisíc pořídíte futuristickou koloběžku, která upoutá pozornost a bude Vám praktickým společníkem na každodenních cestách do práce, do školy, nebo při víkendovém odpočinku.

Inmotion L6

MODEL Inmotion L6
KOMUNIKACE S MT Bluetooth 4.0
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 25 km/h
DOJEZD až 30km
STOUPAVOST až 15°
VÁHA 16,5kg
NOSNOST 100kg
CELKOVÉ ROZMĚRY 1037 x 540 x 1165 mm
SPECIFIKACE BATERIE 48V 8Ah – Li-Ion
NABÍJENÍ 230V
ČAS NABÍJENÍ max. 5,5hod
KRYTÍ IP 65

elektrokoloběžka inmotion L6

Unikátní design a luxusní konstrukce – levnější verze oblíbené stylové elektrokoloběžky je velmi podobná vyšší verzi LIVELY. Tělo elektrokoloběžky Inmotion L6 je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny ADC23 za využití pokročilé techniky tvarování. Tato koloběžka prošla taktéž mnohonásobnými testy. Elektrokoloběžka je navíc vodě odolná takže není problém s ní jezdit i za mokra – krytí IP65.elektrická koloběžka inmotionSkládání a přenositelnost – Složení této elektrokoloběžky ve dvou snadných krocích zvládnete ve vteřině. Díky jednoduchému pevnému mechanismu ve vteřině složíte koloběžku do kompaktních rozměrů a není problém ji vzít do autobusu, tramvaje, nebo složit i do malého auta.moto koloběžka L6Integrovaný displej a jednoduché ovládání –
jízda na této elektrokoloběžce je velmi snadná a intuitivní. Elektrokoloběžka navíc disponuje funkcí tempomatu, takže při delší jízdě nemusíte držet páčku akcelerátoru. Koloběžka má funkci SOFT MODE pro začátečníky a PASSION MODE pro pokročilé jezdce!koloběžka s motorem inmotionPerfektní odpružení –
elektrokoloběžka je vybaveně osmipalcovými koly a odpružením, které absorbuje takřka všechny nerovnosti. Jízda je tak pohodlná a bez vibrací. Ověřeno v praxi. Tato elektrokoloběžka patří ve své cenové relaci mezi nejoblíbenější produkty vůbec.


elektrokoloběžka bíláOhromující výkon – elektrokoloběžka Inmotion L6 používá moderní 450W DC motor a perfektně doladěné ovládání. Elektrokoloběžce L6 stačí pouhých 5 vteřin pro dosažení rychlosti 25km/h. Výkonný brzdný systém zajišťuje bezpečnou a dynamickou jízdu.


koloběžka na elektrický pohonBezpečná vysokokapacitní baterie – Li-Ion baterie u elektrokoloběžek Inmotion používá značkové články Panasonic, Samsung nebo LG. Inmotion má integrovanou baterii o kapacitě 8Ah. Díky vysoké kapacitě má elektrická koloběžka dojezd až 30km. Battery Management Systém (BMS) přesně zobrazuje stav nabití baterie a chrání baterii.


Aplikace pro chytré telefony – proveďte kompletní diagnostiku, plánujte trasu a ovládejte svoji elektrokoloběžku Inmotion Lively pomocí svého mobilního telefonu.