Elektrokoloběžka INMOTION Lively - černá Zobrazit v plné velikosti

Elektrokoloběžka INMOTION Lively - černá

 

Dokonalá pro rychlou jízdu městem i mimo něj

Špičková koloběžka pro každodenní aktivní život

Praktická na cestách do práce, do školy nebo při víkendovém odpočinku

Jednoduché složení během chvilky

Dojezd až 30 km

Maximální rychlost 25 km/h

8" kola a odpružení

Baterie 8Ah Li-ion, 48V

450W DC motor

Integrovaný displej a přední světlo

Induktivní zadní světlo s funckí brzdového

Tempomat

Více informací

0705

24 690 Kč

doprava zdarma

Elektrokoloběžka INMOTION Lively - černá    PRODUKTOVÉ VIDEO

Více informací:

Vítejte v budoucnosti. V budoucnosti kde neexistují hranice při cestování po městě i mimo něj. Elektrokoloběžka Inmotion Lively je špičkovým nástrojem pro každodenní aktivní život.

Je to zkrátka "Ferrari" mezi koloběžkami…

MODEL Inmotion Lively
KOMUNIKACE S MT Bluetooth 4.0
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 25 km/h
DOJEZD až 30km
STOUPAVOST až 15°
VÁHA 16,5kg
NOSNOST 100kg
CELKOVÉ ROZMĚRY 1037 x 540 x 1165 mm
SPECIFIKACE BATERIE 48V 8Ah – Li-Ion
NABÍJENÍ 230V
ČAS NABÍJENÍ max. 5,5hod
KRYTÍ IP 65


elektrokoloběžka inmotion lively


elektrokoloběžka inmotion livelyUnikátní design a luxusní konstrukce – vzhled této elektrokoloběžky je inspirován závodními vozy. Vlastní tělo elektrokoloběžky Inmotion Lively je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny ADC23 a tvarováno do absolutní dokonalosti. Aby byl zajištěn maximální jízdní komfort, byla tato koloběžka důkladně testována. Elektrokoloběžka je navíc voděodolná takže není problém s ní jezdit i za mokra – krytí IP65.


skládací elektrokoloběžkaSkládání a přenositelnost – je obrovskou výhodou této elektrokoloběžky. Díky jednoduchému pevnému mechanismu ve vteřině složíte koloběžku do kompaktních rozměrů a není problém ji vzít do autobusu, tramvaje, nebo složit i do malého auta.


elektrická koloběžka brnoIntegrovaný displej a jednoduché ovládání – jízda na této elektrokoloběžce je velmi snadná a intuitivní. Elektrokoloběžka navíc disponuje funkcí tempomatu, takže při delší jízdě nemusíte držet páčku akcelerátoru.

 


koloběžka s motoremPerfektní odpružení – elektrokoloběžka je vybaveně osmipalcovými koly a odpružením, které absorbuje takřka všechny nerovnosti. Jízda je tak pohodlná a bez vibrací. Během testů bylo na koloběžkách najeto přes 200 000 km v různorodém terénu aby bylo konstrukčně dosaženo co nejlepších výsledků.


koloběžka na elektřinu brnoOhromující výkon – elektrokoloběžka Inmotion Lively používá moderní 450W DC motor a perfektně doladěné ovládání. Elektrokoloběžce Lively stačí pouhých 5 vteřin pro dosažení rychlosti 25km/h. Výkonný brzdný systém zajišťuje bezpečnou a dynamickou jízdu.


Bezpečná vysokokapacitní baterie – Li-Ion baterie pro elektrokoloběžkubaterie u elektrokoloběžek Inmotion používá značkové články Panasonic, Samsung nebo LG. Inmotion Lively má integrovanou baterii o kapacitě 8Ah. Díky vysoké kapacitě má elektrická koloběžka dojezd až 30km. Battery Management Systém (BMS) přesně zobrazuje stav nabití baterie a chrání baterii.


koloběžka na elektrikuOsvětlení pro maximální bezpečnost –elektrokoloběžka je vybavena integrovaným předním světlem s dosvitem 15m a induktivním zadním světlem a to včetně funkce brzdového světla

 


Aplikace pro chytré telefony – proveďte kompletní diagnostiku, plánujte trasu a ovládejte svoji elektrokoloběžku Inmotion Lively pomocí svého mobilního telefonu.